ERKUL YAPI DENETİM LTD. ŞTİ.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemin yanı sıra, proje ortaklıklarımızdaki seçimleri de büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz. Yılların tecrübesiyle biliyoruz ki; standartları zorlayan başarılı sonuçlar, ancak profesyonelliğe verilen önemle elde edilir.

Ürettiğimiz her projeyi ileri teknolojiyi bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile harmanlıyor ve uluslararası kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından, satış sonrasına kadar her aşamada detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürekliliğinden asla taviz vermiyoruz.

Tüm bunları yaparken çalışanlarımız için mutlu ve güvenli çalışma alanları oluşturuyor, onlara kendilerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çağın farkındalığını yakalayan büyük bir aile olmayı, özgür çalışma ortamımız ve çalışanlarımızın fikirlerine verdiğimiz önem sayesinde başarıyoruz.


Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım : LiderSistem

Hürriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No:26 Kat:2 Bahcelıevler / Istanbul

0(212) 451 83 27 - info@erkulyapi.com