ERKUL YAPI DENETİM LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektöründe butik ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, yeni inşaat teknolojilerinin kullanımı ve yapılara entegre edilmesine katkı sunmak amacıyla 2009 yılında yola çıkan Erkul Yapı, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. 

Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firma kurulduğundan itibaren üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak birçok projeye imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe saygın marka duruşuyla ayrışan Erkul Yapı’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Erkul Yapı ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Erkul Yapı Yönetimi

 


Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım : LiderSistem

Hürriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No:26 Kat:2 Bahcelıevler / Istanbul

0(212) 451 83 27 - info@erkulyapi.com